| anonim_4396 a întrebat:

big grin
Poti face infarct in timp ce dormi de la un cosmar?
Au fost astfel de cazuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, si nu putine!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Da, se poate. Persoanele cardiace prezinta risc crescut.

| DatMikassa a răspuns:

Da,iti e frica sa faci infarct in timp ce dormi subconstientul te face sa visezi ca faci infarct in timp ce dormi, si chiar faci infarct pentru ca ai facut infarct si iti e foarte frica de infarct.
Ai inteles?

| Cata240 a răspuns:

Da, poti. Au fost cazuri.

| Väinämöinen a răspuns:

Orice este posibil. Depinde foarte mult de starea ta de sanatate.