| PinkHD3 a întrebat:

Daca..aseara mi-a curs putin sange pe nas posibil de la oboseala si ca sunt si putin racit
oare sunt sanse sa imi mai curga din nou?
Pentru ca azi am treaba in oras si nu stiu ce sa fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Greu de spus daca iti va curge iar. Posibil sa ai un vas de sange mai subtirel in interior. S-a spart cand ai suflat nasul.

| PinkHD3 explică (pentru darrio2007):

Din contra, nu am facut nimic si am simtit ca imi curge ceva din nas si cand am pus mana era sange

| StGaLLa a răspuns:

Daca esti adult ai peste 18 ani nu este bine si trebuie consultatie daca esti inca minor ele sunt obisnuite...

| PinkHD3 explică (pentru StGaLLa):

Pai fix 18 am laughing)

| Elena11ww a răspuns (pentru PinkHD3):

Nu te ingrijora, e ceca normal, bine sa nu se întâmple des. Mie asa mi-a zis un doctor.

| StGaLLa a răspuns (pentru PinkHD3):

Pai ori lipsa de calciu ori prin ultima ta sangerare dar mai bine vezi un medic avand in vedere varsta sa faci niste analize vezi ce vitamina duci lipsa

| Rika2019 a răspuns:

In mod normal nu ar trebui sa se mai repete. Dar daca simti ca ceva nu e in regula, adreseaza-te la medic!