| RoxanaAndreea2300 a întrebat:

Daca mananci cereale musli vitalis cu ciocolata; si lapte in fiecare weekend se intampla ceva? Gen... te ingrasi?
Cel mai bun si sincer raspuns primeste funda -.-

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Anonim769 a răspuns:

Nu se intampla nimic, doar ca cerealele sunt numite "bombe calorice" nu sunt prea sanatoase, dar daca mananci rar, nu vad ce s-ar putea intampla, si eu am fost un impatimit al cerealelor dar acum mananc foarte rar laughing

| RoxanaAndreea2300 explică (pentru Anonim769):

Mananc doar de doua ori pe saptamana rolling on the floor)