| Karmesytta a întrebat:

Buna TPU de 2 zile ma doare capul in partea fruntii sus.Nu e o durere de lunga durata dar ma doarestraight face... De la ce ar putea fi si ce sa fac sa nu ma mai doara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aniquel a răspuns:

Probabil de la oboseala sau stres, incearca niste pastile de cap. happy

1 răspuns:
| Raniia a răspuns:

Daca esti eleva du-te la cabinetul medical din scoala pentru depistarea tulburarilor de vedere si, daca este cazul, vei primi o trimitere pentru consult oftalmologic.