| Alecso_Alecso_1995 a întrebat:

Bună TPU de 7 luni tot am impresia ca se întâmplă ceva în organismul meu..De exemplu obosesc mai repede dacă urc 3 trepte sunt terminat. Dacă mă ridic după scaun mai brusc începe sa-mi crească tensiunea..Am o frica continua ca as putea păți ceva.Dar am făcut 2 ekg pana acum și totul e ok.e o stare foarte nasoala de Cum mă trezesc primul gând ăsta e ca as avea ceva ca as păți ceva și tot așa.. totul a început de când am fumat dintr-o tigaie electronica și mi-a pus capac..palpitații stări de leșin frica mare tensiune etcetera..mai am și o obsesie sa-mi verific pulsul.îl simt peste tot în degete în mana depinde în ce poziție stau...accentuez pe faptul pana la incidentul cu țigară nu aveam absolut nimic.cel mai bun răspuns are funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la un psiholog, ai probleme psihologice. Si ele pot fi foarte periculoase, mintea este puternica si o minte bolnava poate imbolnavi si un corp sanatos.

| Alecso_Alecso_1995 explică (pentru Brigaela):

Momentan sunt plecat în Franța cu serviciul și psiholog nu prea găsesc laughing Răspunsurile voastre mă mai liniștesc.

| Elena567223 a răspuns:

N-am trecut prin asa ceva dar eu zic ca ar merge sa ti o dieta din aia. detox laughing Sa elimini toate prostiile din organism si sa faci si sport pentru ca asta ajuta mult daca vrei sa te pui pe picioare si sa scapi si de toxinele pe care ti le-a adus fumatul in corp. Succes si sper sa te faci bine. happy

| Alecso_Alecso_1995 explică (pentru Elena567223):

Nu cred ca a mai rămas nimic în corp totul e doar în capul meu cred.