| anonim_4396 a întrebat:

De astazi a inceput sa ma doara gatul si ma ustura nasul...stiu ca sunt racita.ce as putea sa iau ca sa imi treacasad Astep raspuns! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nonu a răspuns:

Pentru gat sa iei un Faringosept si durerea nasului ar trebui sa dispara pe o scurta durata de timp! Totusi ia si un Paracetamol! Funda?

3 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Tinctura de propolis si theraflu(plicuri)

| CeaCuMasca a răspuns:

Fervex.

| Cristian20123 a răspuns:

Consuma ceapa si usturoi pentru nas ti-as recomanda sa spargi o ceapa cu pumnul de masa si sa tragi mirosul din ea