| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

De cam 1 luna de zile ma doare agresiv in partea dreapta. Am facut analizele acum 2 saptamani si a iesit totul ok. Am fost si la un eco si nimic, totul bine. Doamna de acolo mi-a spus sa fac analizele insa eu le-am facut acum 2 saptamani. Un sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medicii habar nu au de capul lor. Chiar nu stiu, trebuie sa te duci la altcineva. E periculos sa stai asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica pe tine te doare. Cat de cretin sa fii ca doctor sa zici ca nu e nimic? Multe cazuri din astea am intalnit. Astia sunt niste incompetenti. Ai grija.