| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! De câteva săptămâni, câteodată, când mă aplec să iau ceva de jos sau când aspir de ex., după ce mă ridic mă doare capul pe partea dreaptă, undeva deasupra urechii şi am ceva ameţeli, dar de scurtă durată. Nu se întâmplă des, dar ce ar putea fi? Mulţumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate fi o anemie usoara.
Ia si tu calciu/magneziu si ar fi bine sa iti faci ceva analize.
Poate fi si o glicemie scazuta.
O seara bunahappy