| twishmitti a întrebat:

De ceva timp am probleme. Foarte greu ma concentrez, ma enervez foarte repede si foarte greu adorm noaptea.
Nu stiu ce sa fac, vreau sa imi dati niste sfaturi, sau ceva pastile.
Multumesc anticipat happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Chαяtreux a răspuns:

-Scapa de insomnii cu valeriana
-Ceaiuri energizante: Ceai de sunatoare
-Anti-stres, relaxant: Fares

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Pastile nu-ti dam, te trimitem la medicul psihiatruwinking Oricum nu le poti cumpara fara reteta...

| Chαяtreux a răspuns:

Mergi la medicul de familie, el stie ce sa iti dea. Eu pot sa-ti recomand doar sa incerci cu niste ceaiuri

| twishmitti explică (pentru Chαяtreux):

Ce fel de ceaiuri? happy

| Chαяtreux a răspuns (pentru twishmitti):

-Scapa de insomnii cu valeriana
-Ceaiuri energizante: Ceai de sunatoare
-Anti-stres, relaxant: Fares

| CryChristiAN a răspuns:

Daca e vorba ca nu te poti concentra, inseamna ca suferi de ADHDhappy. Mai bine du-te la medicul de familie, ca singura nu cred ca ai sa rezolvi problemahappy.
PS: nu cere pastile aiurea. Acestea trebuie recomandate de medic sau de un farmacist.