| Alecso_Alecso_1995 a întrebat:

Bună TPU de ceva timp mai exact câteva luni am o durere în piept care se resimte doar dacă mă incordez sau prin apasare durerea nu e continua apare la ceva interval de timp și o stare de nervi de nemărginit de câteva zile..cine știe aștept răspunsul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| simulare a răspuns:

Faci sala sau exercitii? Posibil ai febra musculara

| Alecso_Alecso_1995 explică (pentru simulare):

Muncesc doar. febra musculara de câteva luni?

| simulare a răspuns (pentru Alecso_Alecso_1995):

Ai putea merge la medicul de familie poate este ceva grav.

| Alecso_Alecso_1995 explică (pentru simulare):

Am fost am făcut un ekg.și nu a ieșit nimic în neregula