| pufulette14 a întrebat:

De ceva vreme mă doare spatele (zona lombara) și ar trebui sa fac un control. Îmi puteți recomanda ceva în București?
P.S. Eu sunt din Târgoviște

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună poti incerca la medas unirii sunt foarte buni, gasesti numerele lor pe net, suna i mîine dimineata si programeaza te, ei au si dimineata si seara program, vezi sa ai cu tine buletin si cardul de sanatate. Ce vârstă ai? esti fată sau baiat? mersi.

| Florentina9210 a răspuns:

Poti merge la MedLife sau Regina Maria!