| Tot.Eu a întrebat:

De la o vreme am dureri de cap si o stare de ameteala si de voma. Dupa ce mananc imediat simt ca imi vine sa vomit, dar daca nu mananc e la fel. Plus ca ma simt foarte obosita, nu prea dorm. Si mi se pare ca sunt cam slabuta. happy Credeti ca ar fi ceva grav? Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ELLSSA a răspuns:

E doar astenia de primavara...
Consuma multe vitamine si vegetalehappy odihna multa si plimbari(miscare)in aer liber 30-60 minute/zi.