| anonim_4396 a întrebat:

de mai mult timp imi amorteste fruntea si ma doare la gat cand dau capul pe spate iar cand misc capul imi aud oasele cum se freaca si vad incetosat cu ambii ochi.Am fost la ochi si mi s-a spus ca ii am sanatosi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa o radiografie cervicala si mergi la neurolog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu coloana ai probleme, vizitează un neurolog până nu se va agrava și mai rău de atât. Ar putea fi spondiloza cervicala

| Anuket a răspuns:

Faza cu frecatul oaselor mi s-a întâmplat când eram extrem de slabă și mă durea capul, am mai pus pe mine kg și văd acum că nu mai pățesc asta. Poate ai ceva deficit și ești sedentar.