| FlorinaRuby a întrebat:

Buna TPU.de vreo doua zile am un fel de zgarci in lobul urechii, se simte cand pun mana.Am avut si o umflatura si cand am apasat pe ea a iesit chestia aia alba ca din cosuri, nu stiu daca are legatura cu zgarciul ala. Dar ce ar putea fi? Si cum pot sa-l vindec? Dau funda pentru cel mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| αғғιхoιd a răspuns:

Du-te pana la orelist si ii spui ce ai.

| Darkavenger96 a răspuns:

Nu stiu sigur la ce te referi dar ar putea fi un lipom(un saculet cu grasime), eu am asa ceva fix in spatele urechii si o sa ma operez