| LaurikusDiDi a întrebat:

Buna TPUsad
De vreo o luna imi pocneste genunchiul drept de ex at cand urc scarile si ma doare cand il intind. Acum cateva luni am avut un genunchi umflat de la dansuri dar pe urma mi-a trecut. Faza ii ca nu mai imi amintesc care picior deoarece a fost o chestiune de vreo 1 zi si nu prea am dat importantasad. Dupaia aia nu am mai avut nimic, dar de o luna dp cum spuneam imi pocneste genunchiul drept cand merg si vreau sa il indrept si simt cand pun pana ca si cum s-ar misca ceva acolo in genunchi. Am pus mana pe ambii genunchi si i-am miscat dar la dreptul se simte diferit fata de stangsad! Scuzati'ma pentru greseli sau daca nu m-am exprimat prea bine sad CE AS PUTEA AVEA?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să faci o radiografie pentru a vedea ce se întâmplă!
Pa, pa.

| maria999 a răspuns:

Buna! cred ca ar fi mai bine daca te-ai duce la un medic si i-ai explica toata situatia cred ca este cel mai bine asa deoarece iti poate da cele mai bune sfaturi.dar o prietaena de-a mea a avut cam acceiasi problema si i-a spus ca ori a cazut si fara sa-si de-a seama a uitat si i-a afectat s-au este o problema de moment si o sa-i treaca.multa bafta si sper sa nu mai ai probleme cu genunchiu!

| Smilee4Mee a răspuns:

`Te sfatuiesc sa mergi la medic;;].