| Himynameis a întrebat:

Buna TPU.

E adevarat ca oamenii care sunt nervoși sau simt multa durere in ei etc sau care au patit nu stiu ce si tin furia si tot in ei, înnebunesc si peste ani in loc sa se mai enerveze rad pur si simplu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| StrongHeart a răspuns:

Nu poti sa generalizezi.Fiecare individ e diferit.Se poate ca acel om sa devina un geniu sau sa ramana un om de rand, sau sa innebuneasca, sau sa traiasca o viata fericita.Ce vorbesti tu acolo probabil despre schizofrenie, dar hei nu te mai gandi la astea si traieste viata.viata e frumoasa