| B3B3NI a întrebat:

Buna TPU.
Este bine sa merg la sala daca sunt slab am 1m78 si cam 47-50 kg. Apropo am 16 ani.
Maine merg cu un prieten care e de un an la acea sala, si imi e rusine de ce vor zice oamenii de acolo mai ales de ce va zice acel antrenor.

Voi ce credeti cum vă reactiona?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cl3ar a răspuns:

Cu toti au inceput de cand erau niste scoabe sau niste umflati, nimeni nu s-a nascut nimic.Si chiar daca vor rade de tine (desi nu au motiv) considera-l un imbold si un motiv ca sa muncesti din greu.Arata ce poti si cu timpul te vei dezvolta si tu ...mult succes si ai multa incredere in tine happy

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Intrecerea este cu tine insuti. Pe cine intereseaza daca esti gras..slab? Mergi la sala, trage tare, dovedeste.ti ca poti!

| Cl3ar a răspuns:

Atlet in loc de nimic, ma gandeam la altceva big grin