| DanVi a întrebat:

Eu doresc sa imi dezvolt sau sa imi tonific maxilarul ( partea de jos ). Poate ceva exercitii sau sfaturi sau trucuri? Va rog foarte mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mOBSCENE a răspuns:

Cum sa tonifici un os?

| DanVi explică (pentru mOBSCENE):

Pielea de pe dinsu so tonific ca el sa se evidentieze

| smexhy a răspuns:

Ti capu in jos cand mananci astfel partea de jos vine sus