| AndreiHELPme a întrebat:

Imi puteti spune si mie ceva exercitii pentru a scapa de grasimea pe abdomen si piept? Am capatat niste tate destul de unflate si ascutite si orice tricou as lua sta super nasol ( fara glume va rog )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fara glume, stiu cum este si de aceea iti spun ca fara ajutorul unui medic bun si fara o mare vointa din partea ta, nu ai cum rezolva aceasta problema.

| AndreiHELPme explică (pentru neutrino):

Majoritatea prietenilor spun ca nu sunt deloc gras, nu am o problema asa de mare cu asta dar in ultima vreme numai pe abdomen si piept mi s-a strans grasimea si este foarte naspa, mai ales ca in vreo 2 saptamani plec intr-o tabara cu piscina si o sa fie un haos pentru mine sa merg laughing sunt destul de inalt dar nu stiu cat de mult o sa ma ajute asta

| neutrino a răspuns (pentru AndreiHELPme):

Tatele nu apar la baietii deloc grasi...

| AndreiHELPme explică (pentru neutrino):

Pai asta e ca nu sunt deloc gras, sunt dar nu chiar cv gen ca un copil obez

| Radu_Popescu_1982 a răspuns:

Alimentatia corecta te poate ajuta aici mai mult decat orice exercitiu. bineinteles ca poti descarca lejer orice aplicatie din playstore pentru exercitii 6pack. da' tot pe alimentatie trebuie sa te concentreziwinking

| AndreiHELPme explică (pentru Radu_Popescu_1982):

S-o trec pe salata? ideea e ca tata ar spune ca am innebunit laughing