| zaoo32 a întrebat:

Sall imi puteti spune niste exercitii de facut acasa prin care pot scapa de grasimia de pe abdomen?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Insanity Deluxe Edition program 45 de minute zilnic, prima grasime care arde este cea de pe burta
fara abdomene isi strica coloana
uite un link https://www.facebook.com/pages/Istoria-Lumii/569388599770760

| d3men7zel a răspuns:

Pentru reducerea stratului de grasime de pe abdomen - foarte mult aerobic (stepper, bicicleta stationara, alergare de cel putin 45 min de 3 ori pe saptamana). Aceasta are ca rezultat reducerea stratului de grasime de pe tot corpul, inclusiv de pe abdomen, si reliefarea muschilor. tongue fundahappy

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Cardio
alimentatie+cardio

| DeeaVonP a răspuns:

Abdomene!winking

| Cosmin86 a răspuns (pentru DeeaVonP):

Cele mai stupide

| DeeaVonP a răspuns (pentru Cosmin86):

Se vede ca nu faci abdomene si nici nu stii la ce ajuta laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru DeeaVonP):

Fac abdomene cu 40 de kg pe piept sau ridicari de picioare din atarnat, nu ma inveti tu pe mine

pentru cultura ta generala de COPIL MIC :

Abdomenele sunt exercitii de masa musculara, NU de ars grasimi ( sunt exercitii de tip anaerob, pentru slabit folosesti exercitii de tip AEROB, adica CARDIO )

| ionutpop32 a răspuns:

Abdomene,flotari si cele mai bune sunt tractiunile elimina grasimile si imbunatateste masa musculara.

| sirasap a răspuns:

Abdomene si numai manca dupa ora 19