| totElodia a întrebat:

In cat timp (minim) se pot slabi 15 kg? Am o prietena care ar vrea sa slabeasca, e complexata de lucrul asta. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Slabitul mult in timp record e ff periculos.trebuie facut sub atenta supraveghere a unui specialist. stiu pe cineva care a slabit 17 kg in 3 saptamani pai a ajuns in spital.

| silviu08 a răspuns:

In 15 saptamani. E periculos sa slabesti mai mult de un kg pe saptamana.

| rolly3342 a răspuns:

Si pe ea o cheama totElodia? laughing

| nico6 a răspuns:

Buna eu am rusit sa dau 10 kg intr-o luna,am facut mult sport dar nu as recomanda la nime sa mai slabeasca asa mult in timp scuat pentru ca, m-am simtit ff ametita,daca ma ridicam de jos ameteam, sfatueste-o sa slabeasca incet 2, 3 kg pe luna

| Q73 a răspuns:

In functie de greutatea actuala se poate da un estimat.
me mi-a trebuit 3 luni/ zilnic 5km alergat (dar nu pe banda), combinat cu o alimentatie normala dar fara dulciuri.

bafta