| jojo9 a întrebat:

Buna^^am o prietena care vrea sa slabeasca si nu pre are timphappysa mearga la salabig grincei recomandati pentru a slabi?batting eyelashesdau fundita:*:*

Răspuns Câştigător
| cosmina16 a răspuns:

Pai sa tina dieta...sa nu pape dupa ora 6...sa renunte la dulciuri complet si la sucuri carbogazoase, la prajeli si la grasimi. sa fac abdomene si genoflexiuni multe. Sa mearga cat mai mult pe jos. sa bea multe lichide.

3 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Adbomene...gioghing, o dieta sanatoasa bazata pe fructe si legume, reducerea de dulciuri thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se apuce de fumat, prizat sau heroinalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glumeam happy sportul e cel mai bun...