| totElodia a întrebat:

In cat timp (minim) se pot slabi 15 kg? Am o prietena care ar vrea sa slabeasca, e complexata de lucrul asta.

1 răspuns:
| MissIndependenttt a răspuns:

Pai sincera sa fiu 15 kg este ceva/Si oricum nu stiu acum sa apreciez cam in cat timp,deoarece depinde si de modalitatea pe care a ales'o pentru a slabi. Dieta, sport, pastile(nu le recomand.Cred ca trebuie sa astepte in timp...Prin dieta si sport dar nu stiu in cat timp si mai depinde si de corpul ei cum se adapteaza si in cat timp poate slabi:*