| RespektSiAtat a întrebat:

incepe scoala, si ma confrunt cu o mare problema. Mi-e frica de... sange... crying Unu a aflat asta, si a spus tuturor 'crying Acum ce sa fac sa nu mai imi fie frica?crying plus ca o sa schimb scoala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Pai si crezi ca scoala aia e manjita de sange? In scoala la tine e sange sa-ti fie groaza sa intri. Crezi ca colegii te vor ataca cu sange, sau vor face glume cu sange pe seama ta? Stai calma, n-ai ce sa patesti. Relaxeaza-te...

4 răspunsuri:
| RespektSiAtat explică:

Da dar se taie intentionat... si nu e numai la scoala sad

| RespektSiAtat explică:

Si sunt fatabig grin

| BMTHMada a răspuns:

Pai.Nu e o problema ca ti-e frica de sange.si chiar daca a spus tuturor treci peste. Oricum cred ca au uitat de mult.Deci treci pestebig grinSunt probleme mult mai grave.

| FreaKy01 a răspuns:

Nu e o rusine! Ti'e Frica de sange...Asa si? Nu are nici o legatura cu scoala stai linistit ca oricine are o frica de cevawinking.Mie mi'e frica de serpihappyDeci stai calmwinkingte asigur ca nu ai de ce sa iti faci grijiwinking