| Torinos a întrebat:

m-am lovit la ochi! Ce sa fac?- Azi dimineata am fost la vaci la in prieten si am incercat sa mulg. Vaca a dat cu coada si mi-a nimerit ochiul. De atunci vad mai in ceata cu ochiul drept. Ce sa fac, mi-e frica sa nu patesc ceva. Trebuie sa merg la medic? A trecut de atunci 4 ore si tot asa vad cu ochiul.
Va rog spuneti ce sa fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Xaya a răspuns:

Grava treaba... Oftarmolog urgent