| Geneoo a întrebat:

M-am sarutat cu o fata si i s-a spart buza.Nu a curs prea mult sange si am continuat. Exista riscul sa iau vreo boala? Dau FUNDA. tratati serios happy!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| roxystomp a răspuns:

Daca fata nu are nimic riscul e 0. A ba da....se numeste sindromul dragostei acute happy

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ai pupat-o cu prezervativ nu patesti nimic.

| Catalin150396 a răspuns (pentru neutrino):

Buna asta laughing like

| Violente a răspuns (pentru neutrino):

GENIAL! rolling on the floor))))))))

| MiliardaraDeViseee a răspuns (pentru neutrino):

laughing)

| Azµre a răspuns:

Hepatită, Hiv, etc. Dacă are.

| Fatamuntilor a răspuns:

Risc mic. Daca fata o avut herpes sa zicem, ai putea sa iei virusul.

| h3r a răspuns:

Da, există, dar sunt puține șanse pentru asta.
Altă dată scoateți colții.

| Oana92 a răspuns:

Da, exista riscul, dar foarte mic. Hepatita se transmite prin sarut, iar daca ai avut si tu o rana poti lua sida. Dar totusi nu fi paranoic, probabil fata nu are nicio boala.

| DeeaMarry a răspuns:

Da, daca fata sufera de vreo boala transmisibila.

| Raiiiisa a răspuns:

Asa salbatic iti place sa saruti?
Exista riscul sa iei boala dragostei si sa te indragostesti prea tare de eahappy

| dragos914 a răspuns:

S-ar putea sa iei, dar doar daca ea are ceva

| MicutzaDeMine a răspuns:

Nu-ți face griji! Nu ți se întâmplă nimic atâta timp cât fata nu are vreo boală.