| Goşman_Bianca_1997 a întrebat:

Ma confrunt cu caderea excesiva a parului si vreau sa imi iau un sampon care sa aiba efect in stoparea acestui lucru. Ma gandeam la Revalid sau Parusan. Pe care mi-l recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Recomand in primul rand sa nu mai fii stresata; stresul este principalul factor la caderii parului.
Foloseste sampon head&shoulders din 2 in 2 zile si nu o sa mai ai problema aceasta.

| tril a răspuns:

In acest caz samponul nu te va ajuta. Mergi la medic.