| justmystyle a întrebat:

TPU! Ma doare de azi-dimineata in partea dreapta jos langa partea genitala. Ce ar putea fi? Ajutati-ma! Mama nu vrea sa mergem la doctor pentru ca spune ca am alergat prea mult. Intr-adevar, am alergat pe niste santuri. Ce credeti ca ar putea fi? sad. Categoria asta e mult mai vizitata, si am decis sa o aleg pentru mai multe raspunsuri. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Dantewashere a răspuns:

Clar mori...probabil e cancer! straight face

| Dantewashere a răspuns:

R.I.P;(

| CinevaNou a răspuns:

Daca nu te doare cand apesi in zona aia probabil e febra musculara.

| WolfGhost a răspuns:

Te doare ovarul.Trebuie sa ti vina ciclul? Si chiar daca nu, nu are ce sa fie altceva. Apendicele nu e chiar atat de jos.
Iar a aceasta durere poate sa apara si din cauza vremii ploioase.Alergatul agreaveaza durerea.Dar nu e factorul principal
Bea ceaiuri si imbraca te bine.
Ceaiul de musetel e antiinflamator, iar cel de tei calmeaza happy

| WolfGhost a răspuns:

Si e imposibil sa fie febra musculara.
Nu conteaza daca doare sau nu cand apesi.
Pentru ca probabil nu doare tot timpul happy

| WolfGhost a răspuns:

Ce varsta ai? Nu trebuie sa ai ciclu ca sa te doara ovarul. happy
Mama ta ar trebui sa stie toate astea.

| SkismWasHere a răspuns:

Cancer, am patit si eu la fel

| SkismWasHere a răspuns:

R.i.p