| reginawow111 a întrebat:

Buna TPU mă doare rău stomacul, mi-e greata si simt foarte nașpa ...Deci.ce am?! crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca ai o toxinfectie alimentara esti pe moarte. Numai un dr sau la urgente te rezolva.

| reginawow111 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Serios..atunci eu doar m-am odihnit si dupa mi-am revenit dar vad ca n-am murit

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru reginawow111):

Nimeni nu s-a vindecat pe TPU. Eu in 8 ani de Salvare am carat la urgente poate cu sutele ca tine, cei care au facut apel de urgente. Altii au ramas sa se odihneasca si au terminat odihna la morga.

| Annamaria21 a răspuns:

S ar putea sa ai gastrita, nu mai mânca prajeli sau picant, bea ceai de musetel, ( am si eu gastrita si am aceleasi simptome) pupici

| donottouchmybody a răspuns:

Sunt atatea motive pentru asta...
1. Gandeste-te ce ai mancat in ultimele ore, poate a fost ceva ce a dus la indigestie ori toxiinfectie ori alergie ori nu tolerezi lactoza
2. Mananca bomboane de menta(ceva cu menta, nu neaparat bomboane)
3. Bea un ceai (ghimbir daca vrei)
4. Mananca banane