| HeiSweetie a întrebat:

Mama mea are o infectie la gingie. S-a umflat din cauza ca a stat in curent. O doare ff. tare. As vrea sa o ajut. Stiti vreun remediu care sa o faca sa ii amorteasca si sa nu o mai doara, macar pana maine cand se duce la dentist. Apropo, ajunsa la dentist, acesta ii va face anestezie pe viu? Help me!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Allex_Tyna_1997 a răspuns:

Poate sa mearga la farmacie si sa ia agumentgin trebuie sa ia o data dimineata su una seara tot asa o saptamana daca nu sa mearga la doctorita de familie sa o vada si sai recomande ceva!