| RoRares a întrebat:

De vreo 4-5 zile, la o masea mi-a crescut sau se vede. nu stiu cum sa-i zic. e ceva alb pe gingie si cand mananc ceva mai solid putin ma doarestraight face imi puteti recomanda ceva? va rog! Apropo, zice mama ca dupa sarbatori ma duce la dentist dar pana atunci... crying n-am rabdare ca ma doare Va dau funda!

Răspuns Câştigător
| DoarSile a răspuns:

Pana te duci la dentist zi mamei ta sa-ti cumpere aulin cu siguranta o sa-ti treaca pana te duci la dentist bafta

7 răspunsuri:
| SaraJ a răspuns:

Incearca un analgezic

| RoRares explică:

Maseaua e de lapte, ca doar am 10 ani!

| 123danyel123 a răspuns:

Maseaua aceea este de lapte?

| RoRares explică (pentru 123danyel123):

Vezi ca maseaua e de lapte. si nu stiu ce sa fac!

| DoarSile a răspuns (pentru RoRares):

Tia trecut cu aulin?

| RoRares explică (pentru DoarSile):

Mi s-a mai calmat durerea.

| RoRares explică (pentru DoarSile):

Dar la mine nu cu dintele e problema, la gingie mi s-a facut ceva ALB.