| Karmesytta a întrebat:

Buna TPU menstruatia trebuia sa-mi vina ieri,dar nu mi-a venitsad ce pot sa fac sa-mi vina ca trebuie sa plec in vacanta?big grin (nu am menstruatie regulata, 15 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Ceaiul,,traista ciobanului,, o sa ajute la reglarea menstruatiei

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bea ceai de crețișoară cu urzică, în părți egale, ajută la reglarea menstrei.
Pa, pa.

| LitlleBunny a răspuns:

Hmm sa nu mai fi stresata ca nu iti vine. Poti sa bei ceai de galbene.

| noob a răspuns:

Mai baga o fisa

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai ce face pentru ca menstra să vină mai repede!

Toate cele bune.