| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a intarziat menstruatia 2 saptamani si in loc de menstruatie am avut o scurgere maro imchis timp de vreo 3 zile simptomele au fost normale ca si in timpu menstruatiei iar acum am scurgeri putin mai abundente decat de obicei transparent- albiceos fara miros sau iritati nu pare a fi o infectie poate fi vorba de sarcina sau o dereglare hormonala specific ca pana acum aveam menstruatia regulata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poate fii atat o sarcina ori o infectie vaginala.
Doar un medic ginecolog iti poate spune cu siguranta despre natura acestor scurgeri si intarzieri.

| Valentinaldoilea a răspuns:

E sarcina, fetita.

| anonim_4396 explică (pentru Valentinaldoilea):

Nu masi supara daca ar fi vorba de o sarcina

| Ciprianciprian a răspuns:

Stai liniștită e ceva normal