| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.mi-a venit menstruatia pe 11, trebuia normal pe 12, pe 11 si pe 12 a curs foarte putin si un fel de maroniu. apoi a inceput sa curga normal, culoare normala. m-a tinut pana ieri. eu sunt virgina, am avut un mic incident in care m-am speriat crezand ca a ajuns lichid preejaculator pe vaginul meu. nu am de ce sa ma mai ingrijorez acum nu? cred ca sunt si racita la burta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| klaws007 a răspuns:

Pai am mai întâlnit fete cu problema asta și s-a rezolvat cu tratament pentru răceală la rinichi. dar mai bine te poate sfătuii un medic, mai ales dacă zici ca ai avut și un mic incident...