| anonim_4396 a întrebat:

Buna,nu e ceva in gluma sau ceva prostesc insa sunt putin mai noua in asta si mi-ar prinde bine un sfat prietenesc....Deci mi-a venit menstruatia luna asta(nu pentru prima data), insa luna asta mi-a curs mai mult si sunt in a 9 a zi azi si vad ca inca imi mai curge "lichid" din acela maroniu spre negru cand vine la inceput inainte sa iti curga si imi este cam teama deoarece nu stiu ce pot sa am ca niciodata in a 9 a zi nu mi-a mai curs lichid dinacela, daca stie cineva sa ma ajute va rog...

Răspuns Câştigător
| deea0008 a răspuns:

Buna! Acel lichid negru-maroniu este normal sa ati vina este tot acelasi lucru doar ca este mai inchis.el vine atunci cand e pe terminate.Dar totusi 9 zile eu cred ca tine prea mult, ar fi mai bine sa te duci si la ginecologsau vorbeste cu mama ta. Funda? big grin

| Rebecca123 a răspuns (pentru deea0008):

Mersi pentru ajutor, nu mai am dc sa ma ingrijorez acum pentru ca nu imi mai curge, mersi mult din nou :*

1 răspuns: