| Villy0po a întrebat:

happy Problema/intrebarea mea e ..ca mereu ma simt obosit, fara puteri, stors de viata si toti colegii ma intreaba "ce ai? ce ai? " si nici nu stiu ce sa le spun. Mananc normal, dorm cat e normal...de ce? (am 15 ani).Imi puteti recomanda ceva ...vitamine, sau stiu eu? FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| zRazvaNxzz a răspuns:

Asa is si eu cand mie somn ca de obicei dorm mai mult decat ar trebui seara ma culc pe la 12 ma trezesc dim pe la 7:30 si ma duc la scoala unde mai dorm vreo 1 ora daca am vreauna libera apoi merg acasa manc ies daca nu ies ma culc fac un poker merg la sala si seara stau pe pc apoi pe la 8 ies pana pe la 11 dupa care somn.

Creca amandoi avem hepatita happy oricum incerca sa iesi afara. inbatate daca nai cu cine singur sa te mai dezlantui unpic baga pl in ea viata. fumeaza o tigara fa ce nu ai mai facut. sa vezi ce fain o sa te simti SUNATI CEA MAI BUNA PRETENA SI SPUNEI CA O IUBESTI SI VEZI CE ZICEhee hee big grin

| zRazvaNxzz a răspuns:

Eo am 16 ani si i-am zis ca o iubesc... da la vrajeala si ea le spune la toti ca ii adora si ii iubeste si ii baga in seama si cand imi spune mie odata din an in pasi imi creste inima ca la Terodactil