| raisa1993maria a întrebat:

stiti cumva cat ma costa sa fac analizele la aslo, urina, o radiografie pneumonara, glicemie, faringian... in mare cat m-ar costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Buna! Poti face aceste analize gratuit, daca mergi la un medic specialist dintr-o policlinica. Totusi, intreaba mai intai medicul de familie (nu prea stiu care sunt analizele pe care le poti face gratuit prin medicul de familie). Multa sanatate! http://www.i-medic.ro/spital

| raisa1993maria explică:

Medicul de familie mi-a dat trimiterea si mi-a spus ca trebuie sa le platesc. in ianuarie fac 19 ani deci nu mai sunt minora, cred ca asta e cauza pentrucare le platesc si sunt sigura ca ma costa destul de mult, oricum deocamdata fac analizele mai importanatehappy mersi pentruraspuns