| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca un corset ajuta la îndreptarea spatelui? Si daca da, de unde as putea sa iau unul (fara magazine online)
Tin sa precizez ca am varsta de 14 ani si am o cocoasa medie spre mare
Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Cred ca ai nevoie de un ham care se poarta pe sub haine nu de corset uite aici un exemplu:
https://teamdeals.ro/......e-99-ron/p

| Ana1687 a răspuns (pentru HadesSs):

Am inteles, iti multumesc?

3 răspunsuri:
| Cozma_Aurora-irina_1962 a răspuns:

Ar fi bine să mergi la medicul tău de familie, care îți poate da o trimitere la un medic de specialitate, care, la rândul său îți va putea prescrie să porți un astfel de corset. În aceste condiții, ai dreptul să primești gratuit un asemenea corset, prin Casa de asigurări de sănătate. Succes și sănătate îți doresc!