| Ejirjtjejejjfjrjfnfn a întrebat:

Buna tpu..sunt constipata de câteva zile și am incercat toate metodele dar nu au mers..azi mama s-a dus la farmacie să îmi ia supozitoare fără să îmi zică și cand s-a întors acasă mi-a zis sa ma întind pe pat cu fata in jos dar cand am văzut că ia supozitorul m-am speriat și am inceput să incordez fundul.A încercat să îmi bage supozitorul dar eu urlam ca din gura de sarpe..imi puteti da niste sfaturi ca să nu imi mai fie frica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

Incearca sa-l bagi singura. Ca sa nu iasa afara, impinge-l cu o bucata de hartie igienica si lasa hartia acolo cateva minute.

| IceRope a răspuns:

Este normal ce ți se întâmplă, fiindcă tu folosești de obicei un dildo.

| vlllaaddd a răspuns:

Cand iti intra supozitorul in fund o sa te simti ca si cand iti iese tot rahat-ul din fund, crede-ma

| mi25 a răspuns (pentru vlllaaddd):

Cine te-a mintit? laughing

| vlllaaddd a răspuns (pentru mi25):

Iti spun din propria experienta

| mi25 a răspuns (pentru vlllaaddd):

Eu am folosit zeci de supozitoare si nu am simtit asa ceva.

| vlllaaddd a răspuns (pentru mi25):

Mda, fiecare corp uman e diferit

| mi25 a răspuns (pentru vlllaaddd):

Sunt de acord.

| rudibob a răspuns:

Cand imi pune tata supozitoare, nu am nicio frica nimic sau tusine, imi da chilotii jos, ma pun capra si vine in spate si le baga.Nu ai de ce sa ti fie rusine pentru ca deja ti a vazut fundu, nu ai dc sa ti fie rusine ca ti l baga.

| dewymelly a răspuns:

Din perspectiva mamei, le spun (oricarui tineri care citesc asta) - pacat, doare, trebuie sa suporti. Sau data viitoare poate introduce o clismă.