| hi a întrebat:

Buna TPU sunt la sala in a 5 luna si vreau sa va intreb ceva sa imi spuneti daca e ok cum am antrenamentul eu il am asa luni spate biceps marti piept triceps miercuri picioare umeri si abdomene si joi reiau dar majoritatea mi-au zis ca sa fac in felul urmator luni brate marti piept miercuri spate joi picioare vineri umeri si sambata reiau ce parere aveti va rog sa imi ziceti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Panteryas a răspuns:

Eu iti pot da un sfat.
Este mult mai bine daca faci in fiecare zi cate putin din fiecare, antrenamentul va avea o eficienta mult mai mare si rezistenta fizica se va dezvolta mult mai repede.

| hi explică (pentru Panteryas):

Ai drepate o sa incerc ca nu e mare lucru sa vad daca e mai bine si daca progresez mai mult asa

| Galatz a răspuns:

Sa faci un antrenament mai consistent.