| Claudia333 a întrebat:

Sunt nefumatoare, o fac doar ocazional, iar luni am avut de facut niste analize de sange pentru tiroida si cu o zi inainte am fumat, credeti ca e posibil sa imi afecteze rezultatul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Daca cei de la analize sau doctorul de familie nu ti-a spus sa nu fumezi, nu cred ca are nimic. Trebuia sa te atentioneze daca era ceva!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu afecteaza dar nu fuma in ziua cu analizele.