| anonim_4396 a întrebat:

sunt viitoarea mamica, ne dorim un copilas dar mi-e frica.As vrea sa stiu cum e sa fii insarcinata pentru prima data, fetele care au devenit pentru prima oara mamica cum ati nascut? Cum v-ati simtit in timpul sarcinii? Mi-e frica foarte mult.Va rog ajutati-ma cine stie, spuneti-mi sincer feteler...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| TheCritic a răspuns:

Felicitari! Ati primit amandoi cel mai frumos cadouhappy Mami cand a fost insarcinata ultima data manca mere verzi, suc de mere, o multime de produse ce contineau mere, asta a fost fixul ei printre alte pofte, la ore din zi din fericire. Nu ai de ce sa iti fie frica, sunt o multime de carti care iti pot fi mai de folos pentru ca nasterea e diferita de la o femeie la altahappy Nastere usoarawinking

| Adelinushka a răspuns:

Pai acesta nu e un raspuns normal, nu ai de ce sa0ti ceri scuze...

| maria963 a răspuns:

Pai nu e rau te doare burta uneori cand se misca copilul cand e sa nasti trebuie sa te scremi ca sa iasa copilul ca si cum ar iesi treba mare numai ca din puta
poate nu tiam dat un raspuns bun dar vezi tu cum a fi sa imi dai funda te rog