| laura18laly a întrebat:

tatal prietenei mele e bolnav de cancer la oase,iar aseara mama ei a chemat.o putin,i.a spus ceva si dupa care ea s.a intors trista si a inceput sa planga... aaa da plus ca aseara au venit toate rudele ei. daca tatal e va muri, stiti cumva cum se va manifesta( prietena mea are 12 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Floricikmov a răspuns:

O sa sufere mult timp, incearca sa fii alaturi de ea si nu ii pune multe intrebari nu este in masura sa iti raspunda la ele.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Va suferi o vreme pana dispare suferinta

| Imstrong a răspuns:

Timpul vindeca tot sad
Imi pare rau pentru prietena ta, va suferi mult o vreme.Consoleaz-o si fi alaturi de ea.

| laura18laly explică:

Multumesc mult, voi incerca