| GlontulAreMereuDreptate a întrebat:

Deci...aseara am dormit la o prietena pentru ca toti colegii nostri au plecat intr-o excursie mai putin noi...sad asa si am stat pana pe la 4 jumatate dimineata laughing incercand sa le facem colegilor in ciuda. Am mai fi stat mult si bine daca nu mama prietenei mele a venit la noi sa ne spuna sa dormim deoarece tatal prietenei mele s-a suparat pe noi. Inainte sa vina mama ei prietena mea a vorbit la telefon despre trabucuri, si ne este frica ca nu cumva sa fi auzit tatal ei. Ce sa facem? Sa mintim? Sau sa le spunem pur si simplu adevarul?

Răspuns Câştigător
| SLyM a răspuns:

Mergeti pe blat, adica nu spuneti nimic si continuati sa va purtati normal...pentru ca daca zici de chestia aia... poate tasu nu stia cum credeai tu si faci mai rau laughing asa ca mergi pe blat si o lasi cum ewinking

bagi o funda daca te ajuta raspunsul meu? big grin

2 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Adevarul mereu va invinge!

| xAdda a răspuns:

Nu cred ca a auzit taicasu ca doar nu se auzea ceati vorbit voi la tel in toata casalaughing oricum stati linistite ca nu o sa se int nimic