| anonim_4396 a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati am o problema cat timp era vacanta asta de 2 saptamani mi-am dat programu peste cap ma culcam dupa 5 dimineata si ma trezeam pe la 17 si acum cand a inceput scoala imi bate inima foarte repede si tramur tot nu stiu ce sa fac ma duc dimineata la doctor dar pana atunci spuneti-mi va rog ceva sfaturi ca sa pot sa adorm ca nu pot.

Multumesc frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Recupereaza timpul si va vi ok, sa numai faci asa ceva ca e nesanatos

| FoundYouLover a răspuns:

Incearca sa bei o cana de lapte sau de ceai de tei si apoi sa stai intins in pat, cu lumina stinsa si cu ochii inchisi si sa te gandesti la ceva frumos. Ai putea si sa bagi castile in urechi si sa asculti muzica incet, in timp ce faci asta.

| SabbyNightShadow a răspuns:

E din cauza ca organismul tau e obisnuit intr-un anumit fel puppy dog eyes Nu iti fa griji ca dupa ceva timp te vei obisnuii din nou cu rutina de dimineata si nu vei mai avea nimic puppy dog eyes Incearca sa te pui sa dormi devreme si inainte fa un dus si bea o ciocolata calda iar dimineata te vei simtii revigorat :3

| floppy98 a răspuns:

Stai linistit in pat nu te uita la tv, pc, tel pe cat posibil ca dupa aia esti cu gandul la ele si nu te poti culca si bea o cana cu lapte cald... la mine merge