| edda a întrebat:

va rog sa imi dati un sfat si sa imi spuneti ce am! de cateva saptamani imi pocneste maxilarul mereu atunci cand mananc, vorbesc...si nu am avut nici o lovitura in aceasta zona sau ceva de genul...multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Buna deci aceeasi problema o am si eu la masa doar ca la mine e putin diferita. Vreau sa iti zic acum ceea ce mi se intampla mie. Deci daca mananc mananc de exemplu bag paine cartofi salata etc. ma trezesc de-o-data ca nu mai am aer, si tot trag aer in mine dar mi se opreste cam pe la piept, si a 2 problema este de exemplu daca stau pana pe la 5 dimineata la pc ceea ce se se intampla smug. Si a 2 zi dorm pana pe la 4 si ma trezesc si ma intind ca unguru bulan pe tot patu smug mi se inchilodez mainile sau picioarele. Dar e o problema nu am suficient calciu tongue. Dar in gazu tau maxilaru a da si mie mi se intampla asta dar nu ca pocneste simt o durere in partea stanga sau dreapta. Tot de la lipsa de calciu. Sper ca ti-am fost de ajutor ci nu ca sa castig o funda ci ca imi place sa cunosc si sa ajut oameni acum daca tu crezi ca ti-am fost de ajutor sper sa imi dai funda e decizia ta te pup :*. Pa-pa

| DaaaaViiiiid a răspuns:

Nu e nimic grav stai calma, esti in crestere probabil si ti se lateste si maxilarul de aceea pocneste mi s-a intamplat si mia, chiar si acum mai pocneste laughing