| ġคвÿ a întrebat:

Sunt speriat.Imi pocneste maxilarul cand deschid gura si cand mananc va rog spuneti-mi din ce cauza. Voi ați pătit asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Folosirea unui limbaj neadecvat pe TPU este strict interzisa mai ales daca se refera la o persoana anume.
Poti citi regulemntul format din 45 de posibile intrebari si raspunsuri https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Tin sa mentionez ca folosirea unui limbaj neadecvat pe TPU atrage dupa sine si suspendarea contului.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! De obicei mie mi-se intampla asta cand dorm stramb si ma trezesc cu dureri de maxilar, daca asta e cauza, incearca sa dormi pe spate sau mai mult pe ureche.

| ġคвÿ explică:

Report