| anonim_4396 a întrebat:

DE CE POCNESTE MAXILARUL CAND MANANC?
E CEVA GRAV?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| stefybx a răspuns:

S-ar putea sa ai lipsa de calciu.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate fi semn rau.
Consulta-te cu un medic specialist maxilo-facial.

| CAsToReL a răspuns:

Trebuie sa schimbi o shaiba mica si se rezolva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! aceeasi problema o am si eu si ma deranjeaza, mai ales ca nu sunt singura care aude zgomotul respectiv. am intrebat un stomatolog si n-a stiut ce sa imi zica. tare as vrea sa scap de sunetul ala.