| Djlsghtnquuw a întrebat:

Am o problema, cateodata imi pocneste maxilarul, cand deschid gura sau cand mananc, asta mai rar, de ce?

2 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Sa deplasat putin dar revine el la loc. Poate fiindca ai dormit intr-un fel si ai stat pe maxilar. pff ce mai scot din mine.

| OrochimaruX17 a răspuns:

Mi-e imi pocneste de cand m-am sculat in partea stanga dar faza e ca imi pocneste doar daca inghit sau misc putin maxilaru > nu daca mananc sau deschid gura larg. Credeti ca va trece?