| ღAnonimaღ a întrebat:

Vreau sa ma mai ingras cateva kg in plus ( cam 5 kg). Ce ar trebui sa mananc (mesele principale, intre mese)? Am inceput sa fac si forta acasa (adica ridic sticle cu apa cu mainile, picioarele). Cineva mi-a spus ca daca mai continui sa fac forta risc sa slabesc. Este adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe o alimentație cât mai sănătoasă, hidratare.
Nu slăbești!
Pa, pa.

| Psihedelic777 a răspuns:

E foarte bine daca faci si exercitii.Iar de ingrasat e usor numai sa ai grija sa nu te ingrasi prea mult. Oricum ca sa te ingrasi doar mananca mai mult ca inainte(dar nu prostii)mananca 3 mese dar mai multe calorii ca inainte.

| Andreea6w4 a răspuns:

Du-te la un nutritionist.

| Trandafir_Radu_1980 a răspuns:

Salut! Gasesti informatii complete despre slabire pe Sportaholic www.sportaholic.ro